Barbara Mori
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o prelepoj Barbari Mori
 
PrijemPartneriLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Barbara Mori pobedila rak!

Ići dole 
AutorPoruka
Barbie <3
Barbie addict
Barbie addict
Barbie <3


Broj poruka : 522
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 28

Barbara Mori pobedila rak! Empty
PočaljiNaslov: Barbara Mori pobedila rak!   Barbara Mori pobedila rak! Icon_minitimePon Apr 12, 2010 10:12 pm

Popularna glumica nedavno je otkrila da se izlecila od kancera grlica materice!

Vec mnogo puta desilo se da glumicu prica sa malih ekrana preseli u stvarni zivot. Poslednji primer za to jeste zanosna Barbara Mori, kojoj je nedavno dijagnostikovan rak grlica materice.
U to vreme je snimala film "Cosas insifnificantes" u kojem tumaci lik majke cije je dete obolelo od leukemije. Odmah je operisana i na srecu sve je proslo u najboljem redu. Nikom od svojih bliznjih nije rekla da je bolesna, jer je zelela da ih postedi brige i traume, a posebno svog sincica Serhita.
Ipak, istina je nedavno otkrivena kada su pojedini novinari dosli do bolnickog kartona Morijeve, a potom je ta ves brzinom svetlosti prenesena svim medijima. Nakon toga Barbara je priznala zabrinutoj javnosti da se nedavno suocila sa teskom bolescu, ali da ju je uspesno prevazisla : "Veoma je tesko izgovoriti - da, imala sam rak. Iz nekog razloga Bog me je stavio na test i ja sam ga uspesno prosla. Izborila sam se sa svojom bolescu, pobedila sam kancer i idemo dalje" - rekla je 31-godisnja Barbara.
Lepa glumica otkrila je da nije bilo potrebe sa hemoterapijom nakon operacije i da se sada gotovo opravila. takodje rekla je da svojoj porodici duguje veliku zahvalnost na maksimalnoj podrsci koju su joj pruzili kada su saznali sa kakvim se zdravstvenim problemom suocila. " Sada se osecam dobro, oporavila sam se, ali je neophodno da i dalje budem informisana i pod kontrolom lekara. Zelim da vodim racuna o svom zdravlju vise nego inace, kako bih izbegla bilo kakva eventualna iznenadjenja u buducnosti, a posebno jer imam sina kojem sam potrebna", zakljucila je Barbara!
Nazad na vrh Ići dole
https://barbara-mori.serbianforum.info
 
Barbara Mori pobedila rak!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Barbara Mori - Vi Pitate
» Barbara Mori ljuta!
» Barbara Mori je uspela da upozna Michalea Jacksona
» Barbara Mori priznaje zasto ne zeli da se vrati televiziji
» Barbara jedna od najbolje odevenih!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Barbara Mori :: Starije novosti-
Skoči na: