Barbara Mori
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na forum o prelepoj Barbari Mori
 
PrijemPartneriLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Barbara Mori - Vi Pitate

Ići dole 
AutorPoruka
Barbie <3
Barbie addict
Barbie addict
Barbie <3


Broj poruka : 522
Datum upisa : 10.04.2010
Godina : 28

Barbara Mori - Vi Pitate Empty
PočaljiNaslov: Barbara Mori - Vi Pitate   Barbara Mori - Vi Pitate Icon_minitimePon Apr 12, 2010 9:56 pm

Barbara odgovorila na pitanja fanova...

*Da li cemo te uskoro videti u nekoj sapunici?
-Jos uvek sam pri stavu koji sa iznela vise puta do sada, a to je da ne planiram da se vracam telenovelama. Dobijala sam mnogobrojne ponude, ali resila sam da svoju karijeru usmerim u pravcu snimanja filmova, to me mnogo vise ispunjava i smatram da na tom "terenu" mogu bolje da se iskazem kao glumica.

*Da li se opterecujes neistinama koje se o tebi pisu?
-U pocetku me je sve pogadjalo. Prilicno mlada sam usla u ovaj posao i nisam sve bas shvatila kako treba. Mislila sam da su se svi urotili protiv mene, ali kasnije shvatila da svako treba da radi svoj posao. Mediji neka pisu sta god zele, vazno mi je da ljudi koji su mi bliski znaju sta je istina.

*Da li je istina da si ostavila sina?
-Naravno da nije! To nikada ne bih mogla da uradim. Moj sin je od rodjenja uz mene, jedino smo se nakratko razdvajali dok sam snimala telenovele i to nam je oboma veoma tesko padalo. Izmedju ostalog i to je razlog zasto vise ne zelim da snimama serije.

*Zbog cega ne zelis decu?
-Vec imam dete, koje je moja najveca radost i najveca ljubav u zivotu. Serhito je ujedno i moj najbolji prijatelj i najbolje dete na svetu. Ispunjena sam kao majka i ne osecan potrebu da ponovo radjam. Moj sin ima sestricu po ocu i mnogo je voli, tako da na neki nacin nije ni jednac ni usamnjen.U pocetku sam se bojala da drugom detetu ne bih jednako dobra majka kakva sam bila Serhitu pa me je to kocilo, a sada vise zaista ne osecam zelju.

*Da li si imala rak grlica materice ili si obolela od polne bolesti, kako se pricalo?
-Zaista nisam ni slutila da ce moja ispovest o raku koji sam operisala pokrenuti takve price. One su u najmanju ruku neusmesne i nisu ni vredne komentara. Uostalom da li bi ijedna normalna osoba izmislila da iam tako ozbiljnu bolest.

*Kako si se osecala u trenutku kada si saznala da imas rak grlica materice?
-Nisam panicar po prirodi. Kada mi je lekar saopstio dijagnozu, iako sam bila malo uzdrmana, rekla sam :" Ok, sta cemi da uradimo da me izlecimo?". Ni jedno trenutku nisam pomislila da ce nesto poci po zlu, bila sam sigurna da cu potpuno ozdraviti i tako je i bilo.

*Da li mislis da si upoznala muskarca svog zivota?
-Ne samo da sam ga upoznala, nego sam ga i rodila. Jedan jedini muskarac postoji kog cu voleti ceo zivot, a to je moj sin.

*Da li mislis da si savrsena zena za svakog muskarca?
-Zanimljivo pitanje.Ne! Smatram da sam za svakog muskarca sa kojim sam bila u tom trenutku savrsena i tu se moje savrsentsvo zavrsava (smeh)...
Nazad na vrh Ići dole
https://barbara-mori.serbianforum.info
 
Barbara Mori - Vi Pitate
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Barbara Mori ljuta!
» Barbara Mori pobedila rak!
» Barbara Mori je uspela da upozna Michalea Jacksona
» Barbara Mori priznaje zasto ne zeli da se vrati televiziji
» Barbara jedna od najbolje odevenih!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Barbara Mori :: Starije novosti-
Skoči na: